Herbata reklamowa – jak dopasować ją do pory dnia?

Herbata reklamowa
Herbata reklamowa

Herbata to napój, który lubi pić większość z nas. Dostępna jest ona w wielu różnych rodzajach, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wybierając ją, pod uwagę wziąć należy jednak nie tylko indywidualne preferencje, lecz również porę dnia. Rano najlepiej sprawdzą się herbaty z dodatkiem aromatycznych dodatków. Popołudniu warto napić się takiej, która doda nam energii. Idealne rozwiązanie na wieczór to z kolei herbata, która pozwoli nam się wyciszyć i zrelaksować. Poniżej garść przydatnych informacji na ten temat.

Herbata reklamowa, która najlepiej sprawdzi się w godzinach porannych to jej wersja czarna oraz zielona z dodatkami. Dodać można do niej między innymi płatki bławatka, owoce rokitnika, jagody goji, kandyzowany hibiskus, płatki róży, cytrynę, rodzynki czy czarny bez.

Herbata reklamowa pita w godzinach popołudniowych powinna skuteczni dodać nam energii. Przykładami napojów energetyzujących mogą być: yerba mate z dodatkiem guarany oraz mięty, herbata Pu Erh ze skórką cytryny, kawałkami pomarańczy oraz miętą, czerwona herbata Pu Erh pozbawiona dodatków czy zielona herbata Sencha z odrobiną guarany.

herbata reklamowa idealna na godziny wieczorne to taka, która wyciszy nas i przygotuje do snu. Idealnie do tego celu sprawdzą się napoje ziołowe, delikatne i pozbawione teiny. W ich składzie znaleźć mogą się między innymi: cynamon, chmiel, czy głóg. Dodatkowo, dla nadania smaku oraz aromatu, taka herbata zawierać może także skórkę pomarańczową, ananasa, płatki róży, żurawię czy truskawkę. Herbata jest napojem, który doskonale sprawdzi się w roli podarunku dla klientów. Wręczyć można im ją osobiście, podczas spotkania w siedzibie firmy lub wysłać pocztą razem ze spersonalizowaną wiadomością. Taką herbatę wysłać można klientom z okazji kolejnego roku współpracy, rozpoczęcia nowego projektu czy okazji w roku takich, jak Walentynki lub Boże Narodzenie. Dodatkowo, w takiej przesyłce znajdować może się także kubek z logo firmy oraz odpowiednio dopasowane słodkości – czekolada, bombonierki czy cukierki.